Hakkımızda

 

Hedeflerimiz;

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı;

Yapmış olduğu projelere katma değer sağlayan, üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmeyi;

Uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerimizin tüm Proje, Taahhüt, Danışmanlık ihtiyaçlarında gerçek “Çözüm Ortağı” olmayı;

Hedeflemektedir. 

Değerlerimiz;

Üretkenlik; Aldığımız projelerde katma değer oluşturarak en uygun çözümü ve en yüksek verimi sağlamak.

Güvenirlilik; Müşterilerimizin sürekli destek alabileceği güven veren bir firma olmak.

Yenilikçilik; Her işten kazandığı tecrübe ile sürekli kendini geliştirebilen yenilikçi bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; 

İşveren, çalışan ve yatırımcı tarafından ilk tercih edilen elektrik taahhüt firması olmak, işverenlerimize en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, nerede ve hangi koşulda olursa olsun, en iyi performansı göstererek tüm işlerimizi aynı yüksek kalitede tamamlamaktır. Çalışanlarımız ile birlikte; her yeni işi yeni bir başlangıç sayarak, yeniden inceleme, çalışma ve değerlendirmeler yaparak hep daha iyiyi ve daha mükemmeli hedeflemekteyiz.

Taahhüt sektöründe hizmet veren firmamız; çalışma politikasını, işverenlerimize özgün tasarımlar üretmek; dünyada taahhüt sektöründeki her türlü yeniliği takip edip işverenlerimize uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer katmak temelleri üzerine kurmuştur.

ASYAVUZ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak, Uluslararası kalite standartlarında yaratıcı ve güvenilir mühendislik çözümleri sunuyoruz. Kurumsal değerlerimizi benimsemiş, yüksek motivasyona sahip, dinamik, güçlü ve işine tutkuyla bağlı ekip ruhumuzu sürekli kılmayı hedefliyoruz. Dünya genelinde hizmet veren taahhüt ve mühendislik firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı ve yeni projelere imza atmayı hedefliyoruz.

 

Saygılarımızla...

 

Hakkımızda